dzisiaj jest: 20 września 2018. imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
 
Struktura urzędu
Wójt Gminy
Rada Gminy
Komisje
Sołtysi
sławni ludzie z naszej gminy
Urząd Gminy Solec n/Wisłą
tel. +48 (48) 376-12-66
gmina@solec.pl
Ranking stron
www.gmina.pl
- zagłosuj >>
Rada Gminy
Rada VII Kadencji

Nowe Władze Gminy Solec nad Wisłą VII Kadencji
Radni gminy:

1. Ciosek Beata - Przewodnicząca Email: c.beata@solec.pl

2.  Morawska Anna - Wiceprzewodnicząca Email: a.morawska@solec.pl

3. Bubnik Tomasz Email: t.bubnik@solec.pl

4. Kowaleczka Anna  Email: a.kowaleczka@solec.pl

5. Kozłowska Zofia Email: z.kozlowska@solec.pl

6. Lichota Krzysztof Email: k.lichota@solec.pl

7. Majewska Celina Email: c.majewska@solec.pl

8. Mazurek Marek Email: m.mazurek@solec.pl

9. Borek Andrzej  Email: a.borek@solec.pl   

10.Ryfka Waldemar

11.Szczerba Tadeusz Email: t.szczerba@solec.pl

12. Szymczyk Wiesław Email: w.szymczyk@solec.pl

13. Wodecka Małgorzata Email: m.wodecka@solec.pl

14. Woźniak Krzysztof Email: k.wozniak@solec.pl

15. Zając Wacław Email: w.zajac@solec.pl



Rada VI Kadencji

1.

Kieloch Marek – Przewodniczący Rady Gminy

2.

Majewska Celina – Z-ca przewodniczącego

3.

Burdon Jerzy

4.

Ćwintal Renata

5.

Kowalska Małgorzata

6.

Kozłowska Zofia

7.

Lichota Krzysztof

8.

Miłek Agnieszka

9.

Morawska Anna

10.

Pietrynik Krzysztof

11.

Rutkowska Monika

12.

Studniarz Grzegorz

13.

Szołajski Jacek

14.

Trela Józef

15.

Zarzycki Stanisław

Rada V Kadencji

1.Wiesław Szymczyk - przewodniczący Rady Gminy
2.Marek Nowak - w-ce przewodniczący
3.Alicja Bania
4.Zofia Kozłowska
5.Celina Majewska
6.Ciosek Beata
7.Jan Gałek
8.Roman Iwan
9.Krzysztof Lichota
10.Agnieszka Miłek
11.Anna Morawska
12.Franciszek Piecyk
13.Józef Sas
14.Roman Szewczyk
15.Jacek Szołajski

<<   Wrzesień   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

MAPA SERWISU
STATYSTYKA